درباره ما

 

۲۰۱۱

از آنجایی که زمان های زیادی در تعطیلات بین دو ترم دانشگاه وجود داشت، موریتز و ماتیاس تصمیم گرفتند از این فرصت استفاده کنند، آنها کوله پشتی خود را بسته و به مکزیک سفر کردند. آنها باور داشتند که در طول سفر خود از طریق امریکای مرکزی، با کشورهای جدید، افراد جدید و با کاربرد های جدید مصالح روبرو خواهند شد: چوب !

کابین های چوبی، قایق های چوبی، قاشق و چنگال و جواهرات چوبی در بازارهای بومی. آنها عاشق این متریال گرم، طبیعی و بی نظیر شدند و به این باور رسیدند که جای چوب در صنعت مد خالیست.

به آلمان بازگشتند ، به دوستانشان از این ایده ی فوق العاده گفتند و بعد از شب نشینی های طولانی، بحث های زیاد و اشک ها و لبخند ها اولین محصول متولد شد. دوستانشان آدریان و نیلز به این پروژه پیوستند و این ایده ی دیوانه وار به برند جهانی تبدیل شد:  کربهولز .

 

در ادامه

چهار بنیانگذار ، سالها (گاهی با برنامه، گاهی بدون برنامه) با یک ون قدیمی (گاهی قابل اعتماد، گاهی نه) با هدف فروش تک به تک محصولات خود عاشقانه به دور اروپا سفر کردند.

 

 

امروز

یک تیم که هدف را ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود قرار داده است. یک تیم که با ایجاد رابطه هوشمندانه بین یکدیگر و منابع طبیعی موجود در این سیاره به شیوه ای نو در مدیریت پایدار رسیده است. یک تیم متعهد: برای محصولات بهتر، خدمات بهتر و آینده ای بهتر.

 

ایران کربهولز به عنوان نماینده ی انحصاری کربهولز در ایران ، برای ارائه ی خدمات فروش و سرویس های جانبی ، مطابق با استاندارد های جهانی تلاش می کند.